top of page
pexels-annushka-ahuja-7991653.jpg

Zajęcia sportowe w AGATSU

Pełna oferta zajęć sportowych jest już dostępna !

Karnet OPEN pozwala na uczestnictwo we wszystkich zajęciach organizowanych w naszym Klubie. Wybierz te które najbardziej Cię interesują i zacznij swoją sportową przygodę pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry. 

Do południa dostępna jest urozmaicona oferta zajęć sportowych ogólnorozwojowych, po południu skupiamy się na mocnej wymianie i nauce technik kickboxingu. 

Kickboxing to sport walki, który polega na zadawaniu ciosów bokserskich pięściami oraz kopnięciach. Kickboxing to niezwykła szybkość i zwinność połączona za pomocą precyzyjnej techniki z czystą siłą mięśni. Kickboxing to sport walki, który rozwija ciało w sposób holistyczny. Dzięki wymuszeniu pracy w ataku każdą kończyną kickboxerzy w treningu muszą dbać zarówno o siłę uderzenia, jak
i szybkość poruszania się.

Black Yellow Modern Car Wash Price List Facebook Post (5).png

Koszt treningu został podany w kwocie za cały miesiąc. W cenie karnetu miesięcznego dla dzieci są dwa treningi tygodniowo + basen/sauna w Będzinie ul. Siemońska 13.
Dla pozostałych grup treningowych karnet 180 zł oznacza karnet OPEN czyli wstęp na wszystkie zajęcia dostępne w karnecie + basen/sauna w Będzinie ul. Siemońska 13.

Treningi personalne

Trening personalny jest przeznaczony głównie dla osób, którym lepiej pracuje się w mniejszych grupach, które w niedługim czasie chciałyby osiągnąć większe efekty, jak również dla tych którzy są początkujący
i pod okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania poszczególnych ćwiczeń i zasad treningu. Nie chcesz nauki w grupie? Wolisz trenować indywidualnie? Zapraszamy na treningi personalne !

Każdy z naszych trenerów prowadzi zajęcia indywidualne, jeżeli chcesz się dopytać o szczegóły zadzwoń.

image_50424577.JPG

Trener Rafał

451-541-481

e625f8a4b7ebabe419e894494b311aed.jpg

Treningi Grapplingu

Grappling, walka na chwyty – rodzaj walki wręcz wykorzystujący techniki chwytów, tj. dźwignierzuty (obalenia)duszenia; zabronione są w niej uderzenia.

Przeciwieństwem walki na chwyty jest uderzanie. Poszczególne style walki na chwyty znacząco różnią się sposobem walki i wykorzystywanymi technikami. Najskuteczniejsze okazują się połączenia stylów, które się uzupełniają w poszczególnych strefach walki (np. judo w walce stojąc i brazylijskie jiu-jitsu w parterze).

Zajęcia prowadzi  Dawid Markiewicz

Projekt bez nazwy (2).png
Projekt bez nazwy.png

AKTYWNE SZKRABY

To zajęcia skierowane dla dzieci w wieku
przedszkolnym od 4 do 7 lat

Zajęcia będą połączeniem wielu dyscyplin
(m.in: Stretchingu, programu Zdrowy Kręgosłup oraz części tanecznej tzn. Zumby Kids). W przyjaznej szalonej atmosferze, będziemy uczyć się wielu nowych ćwiczeń, gier, zabaw i prostych układów choreograficznych. Po co to wszystko? Ano po to, żeby popracować nad prawidłową postawą ciała przy jednoczesnej poprawie elastyczności, równowagi, koordynacji i wydolności organizmu. Ważnym aspektem zajęć jest także zarażenie dziecka pasją do uprawiania aktywności fizycznej.

Brzmi zachęcająco?

AKTYWNE URWISY

To zajęcia dedykowane dzieciom od ósmego roku życia
Podobnie jak w przypadku "Aktywnych Szkrabów", głównym celem zajęć będzie rozwijanie wzorca prawidłowej postawy. Na zajęciach pojawią się gry, zabawy ogólnorozwojowe, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup oraz wisieńka na torcie- Zumba dla dzieci i Tik Tok Dance. Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia bądź takowa nie występuje ,te zajęcia są idealne, aby spalić nadmiar nagromadzonej energii lub dopiero rozbudzić zalążek pasji do sportu. 

Temat.png

Zajęcia prowadzi 
Justyna Mulewicz

AKTYWNY SENIOR

To prozdrowotne zajęcia skierowane dla osób starszych. To idealny zestaw prostych aktywności, który pozwoli zachować zdrowie i kondycję na dłuższy czas. Trening ten usprawnia mięśnie, uelastycznia stawy, zapobiega osteoporozie, wzmacnia serce i układ krwionośny.

Zajęcia prowadzi 
Justyna Mulewicz 

Temat.png
IMG-6118.JPG

Grupa dla dzieci przedszkolnych Kickboxing ( rekreacyjna )

Treningi kickboxingu dla dzieci przedszkolnych mają formę zabaw, podczas których wykorzystywane są elementy kopnięć i boksu.

W zależności od wieku dziecka oraz predyspozycji fizycznych, można stosować mniej lub bardziej zaawansowane ćwiczenia, nastawione zarówno na kształtowanie prawidłowych technik kickboxingu,
a także ćwiczeń korygujących postawy ciała oraz poprawiające gibkość, zwinność i koordynację ruchową.


 

pexels-rodnae-productions-7045525.jpg

Grupa dla dzieci Kickboxing
( rekreacyjno-wyczynowa )

Podczas treningów dzieci nauczą się podstawowych technik kickboxingu, poznają zasady walki, nauczą dyscypliny, a także znacząco poprawią swoją sprawność. Rozpoczynając treningi w tym wieku, mają szanse rozwijać swoje umiejętności i w przyszłości osiągać doskonałe wyniki sportowe, jednocześnie ciesząc się zdrowiem i sprawnością. Młodzi uczestnicy zajęć odnoszą sukcesy, walcząc na zawodach rangi ogólnopolskiej. Dzięki treningom dziecko rozwija 
w sobie pasję i zamiłowanie do sportu. Wysiłek podczas zajęć pozwala w dobry sposób spożytkować energię, dbając o samopoczucie dziecka. Nabyte umiejętności dodają dziecku pewności siebie i otwierają nieograniczone możliwości rozwoju.

pexels-annushka-ahuja-7992151.jpg

Grupa dla młodzieży +12 oraz dorosłych Kickboxing
( początkujący, rekreacyjna )

Zajęcia są skierowane zarówno dla osób młodszych (powyżej 12 roku życia) jak i starszych. Głównym aspektem treningów będzie nauka podstawowych technik kickbokserskich, podniesienie wytrzymałości
i wydolności pozwalającej na rywalizacje sportową. Zajęcia będą również umożliwiały rekreacyjne uprawianie dyscypliny, jaką jest kickboxing. Celem tych treningów będzie przygotowanie adeptów do rywalizacji sportowej oraz rekreacyjna przygoda z kickboxingiem.  

Zajęcia prowadzi 
Damian Wysocki 

pexels-koolshooters-9945078.jpg

Grupa dla kobiet Kickboxing LEJDIS
( rekreacyjna )

Zajęcia kickboxingu dla kobiet, to forma rekreację ruchowej, w której może brać udział każda kobieta. Trening składa się głownie na naukę samoobrony, trening siłowy czy wytrzymałościowy, jak również jest sposobem na redukcję wagi.
Z pewnością nie jest to trening polegający na walkach czy pełnym kontakcie z przeciwnikiem, jak to jest w przypadku kickboxingu. Na tych zajęciach podkręcisz metabolizm, jednocześnie spalając dużo kalorii. Co więcej, nauczysz się podstawowych ciosów wykorzystywanych w walce. Te zajęcia rzeźbią sylwetkę, poprawiają krążenie, koordynację oraz kondycję. Pomagają spalić zbędne kilogramy oraz poprawiają koncentrację i samopoczucie. Nie ważne ile masz lat – te zajęcia pomogą Ci w samoobronie, która jest ważna w naszym codziennym życiu, jak również poprawią Twoją sylwetkę !

pexels-cottonbro-4761788.jpg

Grupa dla mężczyzn Masters + 30 lat
( rekreacyjna )

Zajęcia skierowane do Panów powyżej 30 roku życia.  Do grupy zapraszamy zarówno początkujących jak i byłych zawodników powracających do sportu po latach przerwy. Zajęcia mają charakter techniczny oraz funkcjonalny, tak aby podnieść siłę, wytrzymałość, jak również zredukować zbędne kilogramy oraz poprawić kondycję każdego trenującego. Gwarantujemy, że na każdym treningu spalimy mnóstwo kalorii pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Polskiego Związku Kickboxingu.  

pexels-sides-imagery-2600494.jpg

Grupa dla młodzieży i dorosłych Kickboxing
( wyczynowa )

Grupa dla osób, które podstawy kickboxingu mają opanowane.

Na zajęciach stawiamy na rywalizację sportową, czyli przygotowanie zawodników do okręgowych, narodowych i międzynarodowych turniejów. Treningi dające bardzo mocny wycisk z naciskiem na wynik sportowy.

Zajęcia prowadzi 
Damian Wysocki 

pexels-kampus-production-6763812_edited.jpg

Grupa dla osób niepełnosprawnych
Parakickboxing

CSiR Agatsu jako jedyny przedstawiciel parakickboxingu czyli boksu na wózkach, na terenie śląska, działający z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu zachęca wszystkie osoby niepełnosprawne do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału
w zajęciach. Jesteśmy promotorem właśnie takiej formy rehabilitacji oraz rekreacji ruchowej przeznaczonej dla osób niepełnosprawnych w woj. śląskim. Może ten krótki reportaż zmotywuję Was do działania.

 

Zajęcia prowadzi 
Damian Wysocki 

masaż

Masaż / rehabilitacja

Masaż jest powszechnie znaną formą terapii, która opiera się przede wszystkim na wykorzystywaniu bodźców mechanicznych. Są one wywoływane najczęściej przez rękę masażysty.Przez wzgląd na liczne sposoby wykonywania masażu, jak również mechanizmy działania, wyróżnić można wiele jego odmian. Zarówno masaż, jak i rehabilitacja mają pozytywny wpływ na stan ogólnego krążenia, poprawiają one dopływ odżywczych produktów oraz
w znacznym stopniu przyczyniają się do usuwania zbędnych produktów przemiany materii.

Poniedziałek 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00

Zapisy tel. 451-541-481

Rafał Chmielewski

Kopia Kopia Black Big Match Fight Sport Flyer (3).png
f8754ff39c8f4300615de039f03bb09e.jpg

Zajęcia indywidualne 

Trening personalny polega na wykonywaniu ćwiczeń pod okiem trenera. To on ustala plan aktywności, biorąc pod uwagę wiek, możliwości i oczekiwane rezultaty osoby trenującej. Dzięki temu osoba trenująca nie popełnia błędów mogących zakończyć się urazem, a sam trening jest o wiele skuteczniejszy poprzez poprawnie techniki wykonywanych ruchów. Przed rozpoczęciem ćwiczeń przeprowadzony jest wywiad z osobą trenującą. 

Trening personalny jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby popracować nad sylwetką bez ryzyka kontuzji i z gwarancją szybkiego zauważenia pierwszych efektów.

Zajęcia prowadzi  
Rafał Chmielewski

Kopia Kopia Black Big Match Fight Sport Flyer (3).png

Poniedziałek 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00

2.png
Grafik AGATSU (1).png
bottom of page