top of page

Zajęcia taneczne dla dzieci z Justyną Mulewicz

Zapraszamy od 6 września na nowe zajęcia w naszym klubie ! Zajęcia taneczne dla dzieci ! Powstają dwie nowe grupy taneczne, które poprowadzi Justyna Mulewicz !


Z wykształcenia jest pedagogiem a z zamiłowania do aktywności fizycznej – licencjonowaną instruktorką Zumby, Zumby Kids Junior, Zumby Kids, instruktorką Fitness oraz Taekwondo. Pracuje z przedszkolakami, dziećmi i młodzieżą szkolną, dorosłymi oraz seniorami. Charyzmatyczna, przebojowa, po prostu chodzący wulkan energii, który na zajęciach zaraża ludzi swoją pasją. Najbardziej w swojej pracy kocha obserwować zmiany zachodzące w ludziach, nie tylko pod względem świadomości swojego ciała, czy stricte wyglądu, ale przede wszystkim zmiany mentalne zachodzące w człowieku.


"Aktywne Szkraby" to zajęcia skierowane dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-7 lat).

Zajęcia będą połączeniem wielu dyscyplin (m.in: Stretchingu, programu Zdrowy Kręgosłup oraz części tanecznej tzn. Zumby Kids). W przyjaznej i szalonej atmosferze, będziemy uczyć się wielu nowych ćwiczeń, gier, zabaw i prostych układów choreograficznych. Po co to wszystko? Ano po to, żeby popracować nad prawidłową postawą ciała przy jednoczesnej poprawie elastyczności, równowagi, koordynacji i wydolności organizmu. Ważnym aspektem zajęć jest także zarażenie dziecka pasją do uprawiania aktywności fizycznej.

Brzmi zachęcająco? A zatem zapraszamy na zajęcia.

Czas trwania zajęć :45 minut


"Aktywne Urwisy" to zajęcia dedykowane dzieciom od ósmego roku życia.

Podobnie jak w przypadku "Aktywnych Szkrabów", głównym celem zajęć będzie rozwijanie wzorca prawidłowej postawy. Na zajęciach pojawią się gry i zabawy ogólnorozwojowe, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup oraz wisieńka na torcie- Zumba dla dzieci i Tik Tok Dance. Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia bądź takowa nie występuje ,te zajęcia są idealne, aby spalić nadmiar nagromadzonej energii lub dopiero rozbudzić zalążek pasji do sportu.

Czas trwania zajęć: 60 minut


76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page