pexels-annushka-ahuja-7991653.jpg

Kickboxing AGATSU

Kickboxing to sport walki, który polega na zadawaniu ciosów bokserskich pięściami oraz kopnięciach. Kickboxing to niezwykła szybkość i zwinność połączona za pomocą precyzyjnej techniki z czystą siłą mięśni. Kickboxing to sport walki, który rozwija ciało w sposób holistyczny. Dzięki wymuszeniu pracy w ataku każdą kończyną kickboxerzy w treningu muszą dbać zarówno o siłę uderzenia, jak
i szybkość poruszania się.  

IMG-6118.JPG

Grupa dla dzieci przedszkolnych Kickboxing
                        ( rekreacyjna )

Treningi kickboxingu dla dzieci przedszkolnych mają formę zabaw, podczas których wykorzystywane są elementy kopnięć i boksu.
W zależności od wieku dziecka oraz predyspozycji fizycznych, można stosować mniej lub bardziej zaawansowane ćwiczenia, nastawione zarówno na kształtowanie prawidłowych technik kickboxingu, a także ćwiczeń korygujących postawy ciała oraz poprawiające gibkość, zwinność i koordynację ruchową.

KOSZT 150 PLN

Grupa dla dzieci Kickboxing
( rekreacyjno-wyczynowa )

Podczas treningów dzieci nauczą się podstawowych technik kickboxingu, poznają zasady walki, nauczą dyscypliny, a także znacząco poprawią swoją sprawność. Rozpoczynając treningi w tym wieku, mają szanse rozwijać swoje umiejętności i w przyszłości osiągać doskonałe wyniki sportowe, jednocześnie ciesząc się zdrowiem i sprawnością. Młodzi uczestnicy zajęć odnoszą sukcesy, walcząc na zawodach rangi ogólnopolskiej. Dzięki treningom dziecko rozwija 
w sobie pasję i zamiłowanie do sportu. Wysiłek podczas zajęć pozwala w dobry sposób spożytkować energię, dbając o samopoczucie dziecka. Nabyte umiejętności dodają dziecku pewności siebie i otwierają nieograniczone możliwości rozwoju.

pexels-rodnae-productions-7045525.jpg

KOSZT 150 PLN

pexels-annushka-ahuja-7992151.jpg

Grupa dla młodzieży +12 oraz dorosłych Kickboxing
( początkujący, rekreacyjna )

KOSZT 180 PLN

Zajęcia są skierowane zarówno dla osób młodszych (powyżej 12 roku życia) jak i starszych. Głównym aspektem treningów będzie nauka podstawowych technik kickbokserskich, podniesienie wytrzymałości
i wydolności pozwalającej na rywalizacje sportową. Zajęcia będą również umożliwiały rekreacyjne uprawianie dyscypliny, jaką jest kickboxing. Celem tych treningów będzie przygotowanie adeptów do rywalizacji sportowej oraz rekreacyjna przygoda z kickboxingiem.  

Grupa dla kobiet Kickboxing LEJDIS
( rekreacyjna )

Zajęcia kickboxingu dla kobiet, to forma rekreację ruchowej, w której może brać udział każda kobieta. Trening składa się głownie na naukę samoobrony, trening siłowy czy wytrzymałościowy, jak również jest sposobem na redukcję wagi.
Z pewnością nie jest to trening polegający na walkach czy pełnym kontakcie z przeciwnikiem, jak to jest w przypadku kickboxingu. Na tych zajęciach podkręcisz metabolizm, jednocześnie spalając dużo kalorii. Co więcej, nauczysz się podstawowych ciosów wykorzystywanych w walce. Te zajęcia rzeźbią sylwetkę, poprawiają krążenie, koordynację oraz kondycję. Pomagają spalić zbędne kilogramy oraz poprawiają koncentrację i samopoczucie. Nie ważne ile masz lat – te zajęcia pomogą Ci w samoobronie, która jest ważna w naszym codziennym życiu, jak również poprawią Twoją sylwetkę !

pexels-koolshooters-9945078.jpg

KOSZT 180 PLN

pexels-cottonbro-4761788.jpg

Grupa dla mężczyzn Masters + 30 lat
( rekreacyjna )

KOSZT 180 PLN

Zajęcia skierowane do Panów powyżej 30 roku życia.  Do grupy zapraszamy zarówno początkujących jak i byłych zawodników powracających do sportu po latach przerwy. Zajęcia mają charakter techniczny oraz funkcjonalny, tak aby podnieść siłę, wytrzymałość, jak również zredukować zbędne kilogramy oraz poprawić kondycję każdego trenującego. Gwarantujemy, że na każdym treningu spalimy mnóstwo kalorii pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Polskiego Związku Kickboxingu. 

Grupa dla młodzieży i dorosłych Kickboxing
( wyczynowa )

Grupa dla osób, które podstawy kickboxingu mają opanowane.
Na zajęciach stawiamy na rywalizację sportową, czyli przygotowanie zawodników do okręgowych, narodowych i międzynarodowych turniejów. Treningi dające bardzo mocny wycisk z naciskiem na wynik sportowy.

KOSZT 180 PLN

pexels-sides-imagery-2600494.jpg
pexels-kampus-production-6763812_edited.

Grupa dla osób niepełnosprawnych
Parakickboxing

CSiR Agatsu jako jedyny przedstawiciel parakickboxingu czyli boksu na wózkach, na terenie śląska, działający z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu zachęca wszystkie osoby niepełnosprawne do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału
w zajęciach. Jesteśmy promotorem właśnie takiej formy rehabilitacji oraz rekreacji ruchowej przeznaczonej dla osób niepełnosprawnych w woj. śląskim. Może ten krótki reportaż zmotywuję Was do działania

 

Treningi personalne Kickboxing / Boks

Trening personalny jest przeznaczony głównie dla osób, którym lepiej pracuje się w mniejszych grupach, które w niedługim czasie chciałyby osiągnąć większe efekty, jak również dla tych którzy są początkujący
i pod okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania poszczególnych ćwiczeń i zasad treningu. Nie chcesz nauki w grupie? Wolisz trenować indywidualnie? Zapraszamy na treningi personalne !

Trener Damian 796-654-001

Trener Tymoteusz 730-880-079

Trenerka Kasia 509-610-260

pexels-antoni-shkraba-4401657.jpg
pexels-bruno-bueno-5525492.jpg

KOSZT 180 PLN

Treningi MMA

MMA to skrót z angielskiego od „mixed martial arts”. Mieszane sztuki walki, jak sama nazwa wskazuje, to sport, w którym łączy się najróżniejsze techniki pochodzące z różnych dyscyplin. Wśród metod stosowanych w MMA można znaleźć elementy kickboxingu, boksu, judo, taekwondo, brazylijskiego ju-jitsu, grapplingu czy karate. Niektórym oglądającym gale popularnych organizacji mieszanych sztuk walki wydaje się, że jest to praktycznie walka bez reguł.
W MMA, jak w każdym innym sporcie walki, znajdą się rzeczy dozwolone oraz zabronione. Przeciwnikiem można rzucać, wyprowadzać ciosy pięściami oraz kopnięcia, a także zakładać dźwignie lub dusić.

GRAFIK NOWY.png

Koszt treningu został podany w kwocie za cały miesiąc. W cenie karnetu miesięcznego dla dzieci są dwa treningi tygodniowo + basen/sauna w Będzinie ul. Siemońska 13.
Dla pozostałych grup treningowych karnet 180 zł oznacza karnet OPEN czyli wstęp na wszystkie zajęcia
w tygodniu + basen/sauna w Będzinie ul. Siemońska 13.