Mikołajki AGATSU 2019

Mikołajki w klubie Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu 2019 

Dnia 05 grudnia 2019 roku o godzinie 18:00, odbędą się klubowe Mikołajki !

Podczas Mikołajek odwiedzi nas Święty Mikołaj, który będzie rozdawał wszystkim dzieciom prezenty. Będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem.

Prosimy zapisywać dzieci do dnia 28.11.2019, u trenerki Katarzyny Kowal tel. 509-610-260, dla zapisanych osób na liście będą przewidziane upominki ! Cała impreza kompletnie za darmo !

Dla najbardziej grzecznych uczestników mamy dwa świetne konkursy ! 

  • konkurs na najlepszy i najśmieszniejszy spektakl/kabaret.   ZASADY : drużyny dwu-trzy osobowe wymyślają śmieszny, zabawny kabaret bądź opowiadają kawały. Drużyny muszą zgłosić swój udział do trenerów podczas zajęć do dnia 28.11.2019r. Wygrywa drużyna, które według publiczności i jurorów przedstawi najlepsze show podczas wieczoru. Oczywiście dla najlepszej drużyny są przewidziane nagrody !!! Występ ma trwać najdłużej pięć minut.

 

  • konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową.  ZASADY: konkurs jest indywidualny więc osoba która zrobi sama najładniejszą, najciekawszą ozdobę choinkową oraz zaskoczy nas pomysłowością wygrywa główną nagrodę w tym konkursie ! Ozdoby trzeba dostarczyć do dnia 28 listopada 2019(podczas zajęć) na imprezie Mikołajkowej dnia 05 grudnia odbędzie się rozstrzygnięcie. Wszystkie ozdoby świąteczne zostaną w dniu 06 grudnia przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Ozdoby trafią na Świąteczny Jarmark w Chorzowie, zebrane fundusze będą przeznaczone na leczenie psiaków i kociaków.

 

W konkursach nie ma ograniczenia wiekowego ! Pokażmy, że starsi też potrafią się bawić 😉   Udział w konkursach mogą wziąć osoby z każdej grupy wiekowej. Podczas imprezy obowiązuje strój jak najbardziej czerwony oraz w klimacie świąt 😉

 

Dla głodnych przygody podczas imprezy Mikołajkowej będzie trwała LOTERIA !       ZASADY: w loterii może wziąć udział każdy ! I każdy coś wygra ! Wystarczy kupić los za 5 zł ! I każdy los wygrywa ! Do wygrania będą różne nagrody o różnych wartościach pieniężnych, najdroższa wygrana w loterii to prezent w kwocie około 200zł ! Czy ktoś wie co to będzie ?;)

 

Harmonogram imprezy :

  • 18:00 – rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą ozdobę choinkową ,
  • 18:15- przedstawienie kabaretów wszystkich drużyn i werdykt ,
  • 18:30- koncert świąteczny gwiazdy TVS Silesia MILLA- Kamila Dróżdż
  • 19:00- Odwiedziny Mikołaja i rozdanie prezentów, wspólne zdjęcia z Mikołajem.

Podczas imprezy przez cały czas będzie można kupić los i zgarnąć nagrody !

 

Więcej informacji pod numerem tel +48 509 610 260

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *