3 października, 2016

SEKCJA Kick-boxing/boks w Czeladzi ul. Katowicka 42 sala gimnastyczna SP 4

 

Grupa dla mężczyzn Masters + 30 lat ( rekreacyjna )

     Zajęcia skierowane głównie do Panów powyżej 30 roku życia.  Do grupy zapraszamy zarówno początkujących jak i byłych zawodników powracających do sportu po latach przerwy. Zajęcia mają charakter techniczny oraz funkcjonalny, tak aby podnieść siłę, wytrzymałość, jak również zredukować zbędne kilogramy oraz poprawić kondycję każdego trenującego. Gwarantujemy, że na każdym treningu spalimy mnóstwo kalorii pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Polskiego Związku Kick-boxingu. 

Zajęcia w każdy poniedziałek i środę o godzinie 19:00-20:45 na sali gimnastycznej SP 4 w Czeladzi ul.Katowicka 42. 

Grupa dla osób niepełnosprawnych-parakickboxing

     CSiR Agatsu jako jedyny przedstawiciel parakickboxingu czyli boksu na wózkach, na terenie śląska, działający z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu zachęca wszystkie osoby niepełnosprawne do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w zajęciach. Jesteśmy promotorem właśnie takiej formy rehabilitacji oraz rekreacji ruchowej przeznaczonej dla osób niepełnosprawnych w woj. Śląskim. Może ten krótki reportaż zmotywuję Was do działania:

https://katowice.tvp.pl/52369783/walka-o-sprawnosc-parakickboxing-w-czeladzi

https://www.radio.katowice.pl/zobacz,53684,Rusza-sekcja-parakickboxingu.html

Zajęcia w każdy poniedziałek i środę od godziny 17:00-18:00 na sali gimnastycznej SP 4 w Czeladzi ul.Katowicka 42. 

Grupa dla kobiet Kick-boxing LEJDIS ( rekreacyjna )

     Zajęcia kickboxingu dla kobiet, to forma rekreację ruchowej, w której może brać udział każda kobieta. Trening składa się głownie na naukę samoobrony, trening siłowy czy wytrzymałościowy, jak również jest sposobem na redukcję wagi. Z pewnością nie jest to trening polegający na walkach czy pełnym kontakcie z przeciwnikiem, jak to jest w przypadku kickboxingu. Na tych zajęciach podkręcisz metabolizm, jednocześnie spalając dużo kalorii. Co więcej, nauczysz się podstawowych ciosów wykorzystywanych w walce. Te zajęcia rzeźbią sylwetkę, poprawiają krążenie, koordynację oraz kondycję. Pomagają spalić zbędne kilogramy oraz poprawiają koncentrację i samopoczucie. Nie ważne ile masz lat – te zajęcia pomogą Ci w samoobronie, która jest ważna w naszym codziennym życiu, jak również poprawią Twoją sylwetkę !

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od 17:00 do 18:00 na sali gimnastycznej SP 4 w Czeladzi ul.Katowicka 42. 

Grupa dla dzieci Kick-boxing ( rekreacyjno-wyczynowa )

     Treningi kick-boxingu dla dzieci mają formę zabaw, podczas których wykorzystywane są elementy kopnięć i boksu. W zależności od wieku dziecka oraz predyspozycji fizycznych, można stosować mniej lub bardziej zaawansowane ćwiczenia, nastawione zarówno na kształtowanie prawidłowych technik kickboxingu, a także ćwiczeń korygujących postawy ciała oraz poprawiające gibkość, zwinność i koordynację ruchową.

Zajęcia w każdy wtorek i czwartek od 18:00 do 19:00 na sali gimnastycznej SP 4 w Czeladzi ul.Katowicka 42. 

Grupa dla młodzieży +12 oraz dorosłych Kick-boxing ( początkujący, rekreacyjna )

     Zajęcia są skierowane zarówno dla osób młodszych (powyżej 12 roku życia) jak i starszych. Głównym aspektem treningów będzie nauka podstawowych technik kickbokserskich, podniesienie wytrzymałości i wydolności pozwalającej na rywalizacje sportową. Zajęcia będą również umożliwiały rekreacyjne uprawianie dyscypliny, jaką jest kickboxing. Celem tych treningów będzie przygotowanie adeptów do rywalizacji sportowej oraz rekreacyjna przygoda z kickboxingiem.     

Zajęcia w każdy poniedziałek i środę od 19:15 do 20:45 na sali gimnastycznej SP 4 w Czeladzi ul.Katowicka 42.

Grupa dla młodzieży i dorosłych Kick-boxing ( wyczynowa )

     Kickboxing to sport rozwijający w sposób holistyczny umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu. Dodatkowo rozwijający cechy psychiczne m.in.: panowanie nad stresem, poczucie własnej wartości, czy pewność siebie.

Zajęcia w każdy wtorek i czwartek od 19:00 do 21:00 na sali gimnastycznej SP 4 w Czeladzi ul.Katowicka 42. 

Treningi personalne Kick-boxing / Boks

Trening personalny jest przeznaczony głównie dla osób, którym lepiej pracuje się w mniejszych grupach, które w niedługim czasie chciałyby osiągnąć większe efekty, jak również dla tych którzy są początkujący i pod okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania poszczególnych ćwiczeń i zasad treningu. Nie chcesz nauki w grupie? Wolisz trenować indywidualnie? Zapraszamy na treningi personalne !

Zapisy indywidualnie u trenerów

  • Trener Damian tel.796-654-001
  • Trenerka Kasia tel.509-610-260