4 stycznia, 2021

Pole paintballowe

Pole paintballowe Agatsu mieści się w Mierzęcicach przy ulicy Kolejowej. Jest to kompleks sportowy znajdujący się w samym środku lasu. Profesjonalny sprzęt, urozmaicone pole paintball zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach do tego unikalne scenariusze pozwalają zdobyć szeroką rzeszę fanów.

Na naszym polu oferujemy kompleksową obsługę imprez integracyjnych. Najważniejsze jest bezpieczeństwo- dlatego nad każdym przebiegiem rozgrywek czuwają doświadczeni instruktorzy. Po udanej rozgrywce oferujemy biesiadę przy ognisku w strefie gastro.

Pole to obszar aż 60 arów, świetnej zabawy. Na polu można grać na trzech płaszczyznach. Są domki zbudowane na drzewach. Dwie transzeje wojskowe z pomostami i wiele naziemnych przeszkód i bunkrów.

Gra paintballowa to doskonały wybór na oryginalne przyjęcia urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie. Jak również imprezy integracyjne i firmowe. To może być najciekawsza wycieczka szkolna. Dzieci na polu paintball mogą już grać od 10 roku życia. Jeżeli dzieci nie ukończyły 10 roku życia organizujemy im tor przeszkód z strzelaniem do celów.

Urozmaicone scenariusze powodują, że gracze nie zapomną rozgrywki przez długi czas. Petardy i dymy wojskowe powodują zerową widoczność na polu przez dobre kilka minut, jest to najlepszy moment, żeby zaczaić się w bazie wroga.

Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś z tym styczności po pierwszym razie na pewno tutaj wrócisz. Zapewniamy dla wszystkich graczy kompletny sprzęt do grania. Mundur polowy dowolnej formacji możesz zostać nawet funkcjonariuszem Służby Więziennej. Maskę ochronną na całą twarz. Marker – czyli replika broni z której będziesz strzelać. Profesjonalną obsługę instruktorską. Zmiana scenariusza co kilkanaście minut- zdobycie flagi, oblężenie bazy, VIP, deathmatch, ukryty skarb, snajperzy, wojna secesyjna i wiele innych. Oferujemy również sesję zdjęciową.

Po samej rozgrywce umożliwiamy graczom kontynuację zabawy do białego rana. Ognisko integracyjne, grillowanie, impreza z tańcem, przeciąganie liny, strzelanie z łuku oraz wiele innych na życzenie klienta.

Na życzenie klienta możemy również zaoferować przygotowanie posiłku po
grze wraz z napojami( kociołek pieczonek, kiełbaski ). Oraz zabawy integracyjne(przeciąganie liny, strzelanie z łuku, strzelanie do puszek ).

Rezerwuj już dziś !

Instruktorka Kasia tel. 509-610-260

Instruktor Damian tel. 796-654-001